Ogrodowe szaleństwo

Posted by & filed under .

Czas wakacji – to czas, kiedy można szaleć z dzieciakami w ogrodzie. Nie każdy ma to szczęście, że może zrobić swój prywatny plac zabaw na podwórku. Co prawda – oznacza to dodatkowe – nie małe koszty – ale plusy z takiego rozwiązania to bezpieczeństwo i spokój. Bezpieczeństwo – bo jak się ma ogrodzoną posesję – to można dzieci wypuścić na dwór i nie trzeba ich tak bardzo pilnować. Do tego wystarczy zainwestować trochę pieniędzy w odpowiednie zabawki ogrodowe – i nikt już się nie nudzi.

Możliwości jest wiele – od drewnianych całych gotowych zabawek, poprzez plastikowe małpie gaje – aż do poszczególnych elementów pojedynczych – czyli na przykład samej zjeżdżalni czy piaskownicy.

My kupowaliśmy poszczególne elementy osobno, dużo z nich stanowiło prezenty dla dzieci. Mamy zjeżdżalnie, domek, huśtawkę, piaskownicę i trampolinę. Wszystkiego jest na tyle dużo – że dzieciaki nigdy się nie nudzą. Dodaj do tego zestaw wypoczynkowy dla rodzica i wynikiem takiego zestawienia jest spokojny, wypoczywający rodzic i wybiegane dzieciaki.

Czego chcieć więcej?:)